Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Голова ОДА Віталій Бунечко зустрівся із директором Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ

15.01.2020

Впровадження реформи децентралізації на Житомирщині обговорили під час координаційної зустрічі голови ОДА Віталія Бунечка з директором Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіаном Файгелем.

Зустріч пройшла сьогодні, 14 січня, в облдержадміністрації.

Мета зустрічі – налагодження співпраці між місцевими органами влади, Програмою «U-LEAD з Європою» та регіональним офісом.

Голова ОДА наголосив на важливості співпраці влади та міжнародних організацій для ефективного використання іноземного досвіду реформування.

«Ми маємо використати цінний досвід інших країн та швидко завершити реформу місцевого самоврядування для створення системи належної якості державних сервісів на місцях», – зазначив Віталій Бунечко.

Учасники зустрічі обговорили процес формування адміністративно-територіального устрою області базового та субрегіонального рівнів, впровадження медичної та освітньої реформи, а також налагодження якісного соціального захисту в громадах.

«Ми обговорили ключові процеси впровадження реформи децентралізації в регіоні, основні завдання на наступний період відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду та шляхи співпраці ОДА, обласної ради та регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». Ми спільно зможемо якісно завершити процес реформи місцевого самоврядування», – наголосив Бастіан Файгель.

У зустрічі також взяли участь заступник голови ОДА Наталія Остапченко, менеджерка північного ХАБу Програми «U-LEAD з Європою» Анна Буняк, керівник Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Житомирській області Василь Невмержицький, а також керівники структурних підрозділів ОДА.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 січня, голова ОДА Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини.