Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк та її перший заступник пройшли другий етап вакцинації

22.07.2021
Голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк та її перший заступник пройшли другий етап вакцинації

Сьогодні кожен з нас має докласти зусиль, щоб зупинити поширення пандемії коронавірусу. І це завдання не лише усіх щаблів влади, але й пересічних громадян, які можуть убезпечити себе і близьких від хвороби, пройшовши вакцинацію. Попри усі страхи та побоювання, по всьому світу проводиться масова кампанія з вакцинації населення. Отримавши щеплення від коронавірусу, громадяни України отримують сертифікат міжнародного зразка, який дає їм право вільно перетинати державний кордон.  

Органи державної влади мають проводити активну інформаційну роботу, роз’яснюючи населенню, що щеплення не несе ніякої загрози життю та здоров’ю людей, та бути прикладом для інших. У четвер, 22 липня, другу дозу вакцини AstraZeneca у кабінеті щеплення на базі районної лікарні отримали голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк та її перший заступник Сергій Бакуменко.

«Лише разом ми можемо зупинити поширення коронавірусу та убезпечити себе і близьких. Держава дає можливість кожному громадянину, який досяг 18-річного віку, безперешкодно і безкоштовно вакцинуватися. Закликаю усіх жителів Бердичівського району подбати про власне життя та здоров’я і отримати щеплення. Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря або просто прийти до Центру вакцинації, який знаходиться на території вашої громади» - зазначила Людмила Димидюк.