Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк провела першу у цьому році апаратну нараду

13.01.2022
Голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк провела першу у цьому році апаратну нараду

У четвер, 13 січня, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк провела першу апаратну нараду у новому 2022 році. Вона була присвячена поточній роботі працівників адміністрації та планам та завданням на найближчий час. Наразі головним завданням є підготовка та подання річних звітів до Житомирської обласної державної адміністрації та Державної казначейської служби України.   

З-поміж інших питань виділили роботу по відкриттю у Гришковецькій територіальній громаді нового дитячого будинку сімейного типу. Про це доповіла Служба у справах дітей, озвучивши інформацію, що у минулому році одразу двоє маленьких жителів Бердичівського району були усиновлені іноземцями. Зокрема – 10-річна дівчинка, яка має вади здоров’я та перебувала у Бердичівській спеціальній школі. Дитину взяла до себе родина італійців. Людмила Димидюк наголосила, що кожна дитина повинна бути влаштована у сім’ю, тому Бердичівська РДА має усіляко сприяти процесу усиновлення та створенню дитячих будинків сімейного типу на території району. За її словами, вже є спонсор, який виявив бажання подарувати новоствореному дитячому будинку сімейного типу сучасний телевізор. 

Надзвичайно важливо, що у 2022 році на теренах Бердичівського району продовжаться будівельні роботи. У селі Мирославка (Швайківська громада) цього року розпочнеться будівництво амбулаторії, а Служба автомобільних доріг Житомирської області відремонтує міст у Райгородку. Голова Бердичівської РДА акцентувала, що працівниками дорожньої служби досі не виконані роботи  по обрізці дерев та встановлення відповідних дорожніх знаків на ділянці дороги підвищеної аварійності поблизу села Маркуші. Та дала доручення підготувати відповідні звернення. 

У громадах Бердичівського району вже повністю завершені роботи по інвентаризації водних ресурсів, інформація передана до Житомирської обласної державної адміністрації. Наприкінці закінчення наради Людмила Димидюк звернула увагу на необхідності сприяти діяльності 139 окремого батальйону територіальної оборони та стежити за  виконанням Указу Президента України №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Вирішується питання з безкоштовним навчанням в автошколі чотирьох учасників АТО/ООС.  

«Звертаю увагу працівників Бердичівської РДА на необхідність виїздів безпосередньо у громади та обов’язковий зворотній зв’язок з спеціалістами на віддалених робочих місцях, які теж є працівниками адміністрації. Також кожен повинен ознайомитися зі змінами в законодавстві України, щоб професійно та у визначених законом межах виконувати свої повноваження» - особливо наголосила Людмила Димидюк.«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом