Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк привітала жителів села Маркуші з днем села

25.08.2021
Голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк привітала жителів села Маркуші з днем села

Кожне село Бердичівського району має свою власну історію, сповнену славетних, трагічних, радісних та гірких сторінок. Цього році відзначає свій 428-й день народження село Маркуші Райгородоцької громади Бердичівського району, адже перша офіційна згадка про даний населений пункт датована 1593 роком. Святковий концерт з нагоди відзначення Дня села Маркуші відбувся у п’ятницю, 20 серпня та зібрав велику кількість поважних гостей.

З вітальними словами до жителів села Маркуші звернулися Райгородецький сільський голова Максим Самчик, староста села Леся Прищепа, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов та помічниця народного депутата України Богдана Кицака Олександра Ремінна.

«Мені завжди приємно приїздити у Райгородоцьку громаду. Адже у вас завжди тепло, затишно і якось по домашньому. Ви готуєтеся до кожного свята з душею, ви підходите до кожного питання, до кожного заходу креативно. І це відчувається. Тому я з радістю присутня на ваших заходах. І хочу сказати, що я приїхала сьогодні з Подякою для старости села Прищепи Лесі Володимирівни. Ні для кого не секрет, що це та людина, з якою я разом виросла, з якою у нас багато спільного. Тому маю честь вручити їй Подяку Бердичівської районної державної адміністрації за тісну співпрацю на благо мешканців громади дбайливе ставлення до потреб громадян, активність, відповідальність та з нагоди 30-річчя незалежності України. Хочу подякувати їй за співпрацю. З такою старостою нам неодмінно все вдасться. Коли люди не сидять на місці, а вболівають за долю рідного села і звертаються зі своїми проблемами, результати є. Сьогодні мені було приємно їхати до вас у село Маркуші по відремонтованій дорозі. Так, це не капітальний ремонт, а тільки ямковий. Але він є, і ми нарешті маємо можливість нормально доїхати до населеного пункту. Тому що тут знаходиться бюджетоутворювальне підприємство де працюють люди, які повинні гідно добиратися на роботу» - зазначила під час свого виступу голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк.

Своєю чергою староста села Маркуші нагородила відзнаками депутатів Райгородоцької громади - Людмилу Михальченко та Євгена Рильського. Також Леся Прищепа отримала Подяку від народного депутата України Богдана Кицака, яку вручила помічниця народного обранця Олександра Ремінна. Ще одну подяку вона передала депутату Райгородоцької громади, директору Маркушівської школи Людмилі Михальченко. Сільський голова Максим Самчик, як господар громади, висловив особливу вдячність для спонсорів і меценатів, завдяки яким вдалося організувати таке гарне свято з дитячими атракціонами, чудовою концертною програмою, подарунками та безкоштовним частуванням усіх охочих.

Варто додати, що свято у Маркушах взагалі видалося багатим на різноманітні подарунки і відзнаки. Нагороди отримали жителі села Маркуші. Це Тетяна Коломієць, Микола та Юлія Волинець (найкращий двір села), Марія Іванівна Бугаєнко, Наталія Анатоліївна Семенюк (ландшафтний дизайн), Ольга Яківна Рощенюк (найстарша жителька села, у вересні відзначить свій 97-й день народження), Володимир Юрійович Грушко (найкращий господар). Для жителів села Маркуші сім’я та родина завжди на першому місці. Подарунки отримала родина Анатолія Панасовича Крисюк та Тамари Іванівни Крисюк, які прожили у парі 62 роки, виховали 5 діточок, дочекалися 8 внуків та 9 правнуків. У цьому році щаслива подія прийшла в родину Юрія та Діани Петренко: у них народилася довгоочікувана донечка Аліса. 19 березня 2021 року в селі утворилася нова сім’я Павлюк Віктора та Олени. Такого продовження набула історія шкільної дружби. Молодята теж отримали цінні подарунки.

Свої неперевершені музичні вітання глядачам дарували танцювальний колектив «Перлинки», хоровий колектив Маркушівської школи, вокальний ансамбль «Дивосвіт», а також Леонід Кобилінський, Ігор Недашківський, Оксана Вестя, Наталія Кузнєцова, Юрій Панчук та Валентина Рудик.