Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк запевнила, що сприятиме діяльності місцевого батальйону територіальної оборони

18.11.2021
Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк запевнила, що сприятиме діяльності місцевого батальйону територіальної оборони

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського депутатами Верховної ради ухвалено законопроєкт «Про основи національного спротиву», яким передбачається розвиток територіальної оборони та руху опору, а також впровадження системи підготовки громадян України до національного спротиву. Згідно з документом, у кожному районі мають бути створені батальйони територіальної оборони, які повинні мати постійну штатну чисельність та власний Пункт постійної дислокації, де буде розміщуватися штаб батальйону територіальної оборони.

Саме цьому питанню була присвячена зустріч, яка відбулася у четвер, 18 листопада в кабінеті голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк. Крім голови адміністрації були присутні: начальник управління територіальної оборони ОК «Північ» - полковник Юрій Колісниченко; начальник Бердичівського районного центру комплектування та соціальної підтримки - підполковник Віктор Полторакін; командир 115 окремої бригади територіальної оборони Житомирської області - полковник Михайло Мужук; комбат батальйону територіальної оборони Бердичівського району - майор Микола Магденко; начальник відділу цивільного захисту Бердичівської РДА - Ярослава Соловей та головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи - Дмитро Гедз.

«Напружена ситуація на кодоні Польщі та Білорусії створює певну загрозу і для державних кордонів України. Також не варто забувати, що вже восьмий рік йде війна на Сході нашої держави. Тому тут, на місцях, ми маємо бути готовими до можливих диверсій та спроб дестабілізувати ситуацію на території Бердичівського району. Велику роль у забезпеченні безпеки відіграють саме батальйони територіальної оборони. Як голова Бердичівської районної державної адміністрації запевняю, що буду усіляко сприяти діяльності підрозділу територіальної оборони» - запевнила Людмила Димидюк.

Під час обговорення майбутньої роботи батальйону територіальної оборони Бердичівського району, піднято питання щодо його місця розташування, по військовому – Пункту постійної дислокації. Голова Бердичівської районної державної адміністрації запропонувала військовим на вибір декілька варіантів, частково їх було одразу ж оглянуто з виїздом на місце.

За надання вагомої допомоги в проведенні навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони та з нагоди Дня територіальної оборони України, голову Бердичівської районної державної адміністрації Людмилу Димидюк відзначено Грамотою Командувача військ ОК «Північ». Нагороду вручив начальник управління територіальної оброни ОК «Північ», полковник Юрій Колісниченко.