Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк відвідала Ружин

09.09.2021
Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк відвідала Ружин

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк прибула з робочим візитом до Ружина, де спільно з головою територіальної громади Людмилою Біляк провела ряд зустрічей з медичними колективами селища та працівниками Ружинської гімназії. Основне питання, яке обговорювалося – вакцинація населення. Вона наголосила, що сьогодні усі зусилля мають бути спрямовані на боротьбу з коронавірусом та на збереження життя і здоров’я людей. А надійнішого захисту від COVID-19 ніж щеплення, людство ще не розробило.

Спілкуючись з лікарями та медперсоналом Ружинської центральної лікарні і Ружинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Людмила Димидюк закликала їх активніше проводити роз’яснювальну роботу серед населення. Особливо це стосується сімейних лікарів, адже з 20 000 жителів Ружинської територіальної громади укладено 21 000 договорів з сімейними лікарями. Це свідчить про високий рівень довіри до лікарів серед населення. Тому вони мають показати приклад своїм пацієнтам та обов’язково пройти щеплення.

Звичайно, вакцинація – це абсолютно добровільний процес, зазначила Людмила Димидюк. Тож ніхто нікого примушувати не буде. Просто кожен має усвідомити, що в його руках життя та здоров’я інших людей. У тому числі, його рідних і близьких. «Кожен керівник на своєму місці має забезпечити безпеку населення та своїх працівників. Особисто я вакцинувалася першою дозою вакцини ще у березні місяці, також вакцинована вся моя родина. Причому різними видами вакцини. Сьогодні люди мають можливість детально вивчити особливості тієї чи іншої вакцини та обрати ту, яка їм до душі» - зауважила голова Бердичівської районної державної адміністрації.

По закінченні зустрічі з трудовим колективом Людмила Димидюк мала можливість разом з директором КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександром Боденчуком та директором КНП «Ружинська центральна лікарня» Олександром Павлік обговорити нагальні питання співпраці та проблемних питань первинної і вторинної ланки медицини. Голова адміністрації пообіцяла сприяти у придбанні Фотоелектроколориметру, який необхідний для якісного проведення лабораторних досліджень аналізу крові.

Окрім того голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк відвідала Ружинську гімназію. Разом з Ружинським селищним головою Людмилою Біляк вони зустрілися з непривитими працівниками навчального закладу. Людмила Димидюк звернула увагу, що у випадку, якщо в школі не вакциновано 80% працівників, то такий заклад закривається і переходить на дистанційний режим роботи. Вона наголосила: вакцинуватися потрібно до 10 вересня, адже при введені з 13 вересня «жовтого» рівня карантину, Ружинська гімназія припинить працювати оф-лайн, повністю перейшовши на он-лайн навчання.

Директор навчального закладу пообіцяв зробити все від нього залежне, щоб заохотити підлеглих. Сам він до речі, вакцинувався. Так само як і переважна більшість педагогічного колективу, не щепленими залишилися переважно працівники техперсоналу, з якими і проводили роз’яснювальну роботу.

Людмила Димидюк та Людмила Біляк також оглянули приміщення навчального закладу, де невдовзі почнуться роботи про термосанації. На проведення капітального ремонту Ружинської гімназії виділяється 50 000 000 гривень. Голова Бердичівської районної державної адміністрації зауважила, що залучити ці кошти у громаду було вкрай важко, тому гімназія неодмінно має працювати у нормальному режимі.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня