Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін продовжує проводити зустрічі та виїзні прийоми громадян у населених пунктах району

04.03.2019
Голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін продовжує проводити зустрічі та виїзні прийоми громадян у населених пунктах району

Сьогодні, 04 березня 2019 року, зустріч з громадянами пройшла у селі Скраглівка. До даного прийому долучився народний депутат України Олександр Ревега. Учасниками прийому також були сільський голова Олександр Рубан, фахівці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Шевчук та Бердичівського об’єднаного Пенсійного фонду України Світлана Дмитрук.

Петро Яригін: «Я переконаний, що тісне спілкування з громадянами, донесення «в живу» інформації про реформи і новинки в законодавстві дадуть позитивний результат. Одразу, і на місці, можна вирішити безліч питань, які турбують людей. Сьогодні ви маєте чудову нагоду задати питання народному депутату, фахівцям та одразу отримати кваліфіковану допомогу» - зазначив голова РДА у своєму виступі перед Скраглівецької громадою.

Питання, що найбільше хвилювало людей, стало питання децентралізації та об’єднання у громади. Про процес об’єднання, його переваги, державну підтримку об’єднаних громад детально розповіли Олександр Ревега та Петро Яригін.

У ході спілкування було визначено пріоритетні напрямки розвитку сільської громади. Один з них – це об’єднання в ОТГ.

Зібрання відбулось в інформаційно-роз'яснювальній атмосфері, під час якого жителі села Скраглівка змогли отримати відповіді на свої питання та знайти шляхи вирішення проблем.

 

Прес – служба райдержадміністрації