Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

10.12.2018
Голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

Збройні сили України 06 грудня відзначали 27 - му річницю від часу створення. Напередодні свята військовослужбовців Бердичівської 26 – ої артилерійської бригади зі святом привітав голова райдержадміністрації Петро Яригін під час урочистостей, що проходили у актовій залі 30 – го Гарнізонного будинку офіцерів.

Цього ж дня відбулося урочисте відкриття музею Операції об’єднаних сил (АТО) Бердичівського гарнізону. Усі, хто завітав до військових мали змогу бути першими відвідувачами музею і першими слухачами історії його відкриття.

IMG_4725 (1).JPG

«Дякую вам, що своєю справою нагадуєте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Бажаю вам міцного здоров’я, впевненості в собі, в бойовому побратимі, в нашій державі» - зазначив Петро Яригін. За проявлений героїзм, мужність та високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотами Бердичівської районної державної адміністрації та Бердичівської районної ради були нагороджені старший прапорщик Машко Олександр, молодший сержант Богун Юрій, старший солдат Гусак Василь.

Спільно з військовим духовим оркестром 26 – ї артилерійської бригади артисти районного Центру культури і дозвілля виконали для винуватців і гостей заходу чудові композиції.

Прес – служба райдержадміністрації