Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила ДИМИДЮК відвідала перші сесії Райгородоцької та Швайківської сільськх рад

20.11.2020
 Голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила ДИМИДЮК відвідала  перші сесії Райгородоцької та Швайківської сільськх рад

          На запрошення новообраних сільських голів, Людмила ДИМИДЮК голова Бердичівської районної адміністрації, взяла участь у перших сесіях Райгородоцької та Швайківської сільської ради.
          В своїх виступах очільниця району привітала новообраних голів та депутатів відповідних місцевих рад. Побажала усім, гарного здоровя, плідної, успішної праці, взаєморозуміння, ентузіазму, а також зазначила про те, що Бердичівська районна державна адміністрація, завжди відкрита для співпраці, та реалізації проектів, які будуть спрямовані на розвиток громад, об’єктів соціальної інфраструктури.
          Насамкінець Людмила ДИМИДЮК висловила надію про те, що усі новообрані депутати, виконавчий комітет, будуть взаємодіяти між собою, задля ефективного вирішеня першочергових проблем, що у майбутньому сприятиме розквіту та процвітання об’єднаних громад та вцілому Бердичівського району.

MyCollages райгор.JPG
MyCollages швайківка.JPG