Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Експерти Держгеокадастру Житомирщини опрацювали понад 3,4 тис. проєктів землеустрою з інших областей

23.03.2020

З початку 2020 року до експертів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на погодження за принципом екстериторіальності 3 497 проєктів землеустрою з інших областей. 

.

На сьогодні експерти опрацювали 3 412 проєктів, або 98% від загальної кількості. Позитивну оцінку експертів отримали 2 674 проєкти, негативну – 738. 

.

Найбільше проєктів землеустрою опрацювали експерти у Бердичівському (536), Баранівському (516), Новоград-Волинському (502) та Ружинському (454) районах Житомирської області. 

.

За цей період на погодження до інших областей спеціалісти територіальних структурних підрозділів Держгеокадастру Житомирщини направили 3 465 проєктів землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 3 142. 

.

У Житомирській області кількість працівників, які отримали статус експерта, становить 18 осіб. 

.

Довідково. Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 

.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проєктів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності