Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Дотримуйтесь карантину! На території Бердичівського району працюють мобільні групи

24.11.2021
Дотримуйтесь карантину! На території Бердичівського району працюють мобільні групи

На території Бердичівського району встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, під час якого діють посилені обмеження та заборони. За дотриманням яких покликані стежити працівники поліції, фахівці Держпродспоживслужби та спеціально створені мобільні групи. Адже саме від того, як виконуються громадянами та суб’єктами господарювання протиепідемічні заходи, напряму залежить життя та здоров’я населення.

На території нашого району така мобільна група систематично проводить відповідну роботу згідно Розпорядження голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк. У середу, 24 листопада мобільна група у складі працівників поліції, районної державної адміністрації та Держпродспоживслужби перевірила заклади торгівлі у селах Романівка, Гардишівка, Озадівка та Лісова Слобідка.

Усього під час рейду було перевірено 8 магазинів, складено три відповідних протоколи за недотримання протиепідемічних карантинних заходів. Паралельно проводилася роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками з питань трудового законодавства, офіційного працевлаштування та надана інформація щодо відповідальності за порушення законодавства.

Також члени мобільної групи закликали жителів Бердичівського району вакцинуватися, адже лише щеплення гарантує захист від COVID-19 та допоможе нам перемогли пандемію.