Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Дотримання Правил дорожнього руху — це життя!

18.03.2020

Дотримання Правил дорожнього руху — це життя!

Поліція Бердичівщини звертається до пішоходів та водіїв бути обережними та дотримуватися правил дорожнього руху!

За словами начальника Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Олега Мельничука, кожного дня особлива увага поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху, зосереджена на виявлення та припинення грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки дорожнього руху та призводять до ДТП.

Не знання правил дорожнього руху та неправильна оцінка дорожньої ситуації, перевищення швидкості та порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть та керування транспортом у стані сп’яніння нерідко призводить до дорожньо-транспортних пригод.

Щоб запобігти аварійності і врятувати життя людей, поліція постійно проводить низку превентивних заходів: додаткові екіпажі ГРПП для чергування в аварійно-небезпечних місцях, перевірка транспортних засобів, якими здійснюються перевезення пасажирів.

Звертаємо увагу водіїв, що у Бердичеві найбільш аварійно-небезпечними ділянками дороги є: перехрестя вулиць Житомирська – Короленка, Житомирська – Цадика, Житомирська – М.Раскової, Данилівська – Європейська – Сідлецького, Лупова – Вінницька.

Крім того, працівники поліції нагадують і пішоходам, які теж повинні дотримуватися правил дорожнього руху та подбати про власну безпеку: перетинати дорогу лише у встановлених місцях, виключно на зелений сигнал світлофора, вимикати навушники та не спілкуватися по мобільному телефону в таких випадках, а у темну пору доби на погано освітлених ділянках обов’язково використовувати світловідбивні елементи на одязі. Не слід покладатися на водія, на його знання правил дорожнього руху. Потрібно враховувати багато факторів, серед яких і погодні умови, і стан технічного оснащення транспортного засобу. Не ризикуйте життям і здоров'ям!

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху до відповідального та поважливого ставлення одне до одного. Адже неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного життя та попередження ймовірних неприємних наслідків.

Ми працюємо для вашої безпеки!

Бердичівський відділ поліції Житомирської області