Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До уваги жителів Бердичівського району! Обмежено доступ до Управління праці та соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації

16.03.2020

До уваги жителів Бердичівського району!

              Основним завданням управління праці та соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації є виконання повноважень у сфері соціального захисту населення наших громад, але в окремих ситуаціях збереження здоров’я громадян виходить на перший план.

              З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID – 19 під час організації роботи управління праці та соціального захисту населення та на виконання Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року, скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян та рекомендовано населенню максимально обмежити фізичні контакти.             

            Вказаним документом визначено ряд обмежувальних заходів.

            У зв’язку з великою кількістю людей, що звертаються до управління оформлення субсидій, пільг, державних соціальних допомог, адресних матеріальних допомог, просимо дотримуватись певних рекомендацій щодо запобігання занесенню і поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та коронавірусу COVID-19, а саме:

·        Користуватися засобами дистанційного зв’язку. Зокрема, документи, що стосуються пільг, субсидій, державних соціальних допомог, матеріальних допомог направляти поштою;

·        Звернення за допомогою при народженні дитини надсилати через сайт Мінсоцполітики використанням електронно-цифрового підпису;

·        Для отримання консультацій звертатись за номерами телефонів:

(041-43)2-54-04 по питаннях житлових субсидій та державних соціальних допомог;

·        (041-43)2-54-29 по питаннях надання пільг та роботи з інвалідами;

·        (041-43)2-77-80 по Чорнобильським питанням та питань з праці.

               Інші звернення надсилати на електронну пошту: ua1803@ukr.net

               Просимо поставитись з розумінням до даної ситуації.

               Дотримання простих рекомендацій допоможе знизити ризики інфікування людей. Адже ми опікуємось і здоров’ям відвідувачів і здоров’ям працівників.

 

З повагою, адміністрація управління праці та соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації Житомирської області.