Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До уваги роботодавців!

27.07.2021
До уваги роботодавців!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що триває інспекційна кампанія з виявлення незадекларованих трудових відносин.

Для оформлення найманого працівника необхідно:

1.     перед допуском до роботи оформити трудові відносини з працівником;

2.     направити до податкової служби за місцем реєстрації Повідомлення про прийняття працівника на роботу;

3.     оформити трудову книжку.

Заробітна плата має бути не менша за мінімальну, яка з 01 січня 2021 року становить 6000 грн. При нарахуванні заробітної плати обраховується ЄСВ (22%) та утримується ПДФО (18%), військовий збір (1,5%). 

Офіційне оформлення трудових відносин – це запорука соціального захисту найманої праці, забезпечення оплати лікарняних та відпустки, накопичувальна система загального стажу робітника, гарантоване отримання пенсії у майбутньому.

За порушення законодавства про працю передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області
Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО