Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До уваги роботодавців!

27.07.2021
До уваги роботодавців!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що триває інспекційна кампанія з виявлення незадекларованих трудових відносин.

Для оформлення найманого працівника необхідно:

1.     перед допуском до роботи оформити трудові відносини з працівником;

2.     направити до податкової служби за місцем реєстрації Повідомлення про прийняття працівника на роботу;

3.     оформити трудову книжку.

Заробітна плата має бути не менша за мінімальну, яка з 01 січня 2021 року становить 6000 грн. При нарахуванні заробітної плати обраховується ЄСВ (22%) та утримується ПДФО (18%), військовий збір (1,5%). 

Офіційне оформлення трудових відносин – це запорука соціального захисту найманої праці, забезпечення оплати лікарняних та відпустки, накопичувальна система загального стажу робітника, гарантоване отримання пенсії у майбутньому.

За порушення законодавства про працю передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області
На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня