Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

ДО УВАГИ! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ПРИ БЕРДИЧІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

11.01.2020

На виконання п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» повідомляємо про формування нового складу спостережної комісії при Бердичівській районній державній адміністрації, у зв’язку з закінченням повноважень членів комісії.

Просимо підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до нового складу спостережної комісії своїх представників, подати до Бердичівської райдержадміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

До складу спостережної комісії входять представники громадських організації, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організації незалежно від форми власності та окремі громадяни.

Членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково.

Основними завданнями спостережної комісії є:

  • організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання;
  • сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян;
  • організація виховної робот з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;
  • надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Пропозиції щодо кандидатур для формування нового складу спостережної комісії при Бердичівській райдержадміністрації для виконання повноважень на громадських засадах приймаються за адресою: м. Бердичів, пл.. Соборна, 23, кабінет № 24. Термін подання пропозицій – три місяці з дати опублікування оголошення.