Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До уваги платників податків!!! Результати роботи з повідомленнями про корупцію в Головному управлінні ДПС у Житомирській області за перше півріччя 2020 року

24.07.2020

З метою забезпечення добросовісного та професійного виконання працівниками органів ДПС посадових обов’язків, недопущення вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією, та сприяння зміцненню суспільної довіри, Відділом з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Житомирській області постійно поводяться навчальні та роз’яснювальні заходи, з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та недопустимості порушень пов’язаних з корупцією.

При цьому, відділ при вжитті відповідних заходів, виявляє в діях посадових осіб, ознаки правопорушень пов’язаних з корупцією.

Так, в першому півріччі 2020 року до Головного управління ДПС у Житомирській області надійшло письмове повідомлення про корупцію. Повідомлення було передане викривачем працівнику уповноваженого підрозділу особисто та відповідно до Порядку затвердженого наказом ДПС України від 27.02.2020 №108 та зареєстровано в системі електронного документообігу ГУ ДПС під грифом «Повідомлення про корупцію («ППК»)».

Викривачем в повідомленні вказано на порушення пов’язане з корупцією щодо внесення завідомо недостовірних даних до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

Відділом з питань запобігання та виявлення корупції були проведені відповідні перевірочні заходи за результатом яких зібрані матеріали направлені до Національного агентства з питань запобігання корупції та Головного управління Національної поліції України в Житомирській області для прийняття рішень відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Відділ з питань

запобігання та виявлення корупції

ГУ ДПС у Житомирській області