Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До уваги платників податків!!! Подолання корупції!

22.05.2020

До уваги платників податків!!!

Подолання корупції в органах Державної податкової служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на рівень надходжень грошових коштів до державного бюджету, на ефективність діяльності податкових органів, їх рейтинг, взаємовідносини з платниками податків.

Просимо громадськість та небайдужих громадян про відому інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб ГУ ДПС у Житомирській області повідомляти у письмовому вигляді та засобами телефонного зв’язку.

Повідомлення про корупцію можливо подати:

- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника 7;

- на електронну поштову скриньку: gu0608puls@tax.gov.ua ;

- засобами телефонного зв’язку: контактний телефон (0412) 418-004.

Відповідальний працівник за прийняття повідомлення про корупцію – заступник начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції – Охріменко Костянтин Миколайович.

 

Відділ з питань

запобігання та виявлення корупції

ГУ ДПС у Житомирській області

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»