Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До уваги одержувачів житлових субсидій.

22.03.2021

На підставі ціни на природній газ у січні 2021 р в розмірі 9,91632 грн. за куб. метр доведеної управлінням ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», управління соціального захисту провело нарахування житлових субсидій 2905 домогосподарствам та здійснило в лютому їх виплату на загальну суму 8851,1тис.грн.

            

     Розмір субсидії протягом сезону призначення може змінюватися в залежності від зміни розміру плати на житлово-комунальні послуги, яка в свою чергу, залежить від соціальних нормативів використання житлово-комунальних послуг та їх вартості.

      Так у лютому 2021 року у зв’язку з встановленням нової січневої ціни на газ в розмірі 6,99 грн. за куб.метр.(а не 9,91632грн., виходячи з якої була розрахована та виплачена субсидія за січень), проведено перерахунок січневої субсидії та утримано надміру виплачені кошти з нарахувань у лютому поточного року .

      Таким чином у березні субсидіанти отримали суму житлової субсидії за лютий 2021р. розраховану виходячи із встановленої ціни на послуги з постачання природного газу 6,99 грн. за куб.м. та зменшену на суму переплаченої суми за січень.

 

  Просимо отримувачів субсидії віднестись з розумінням до значного зменшення сум виплаченої їм у березні 2021 року субсидії за лютий 2021р., адже таке зменшення вже компенсоване завищеними виплатами за січень 2021р..

  

 

   З повагою УСЗН Бердичівської РДА