Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

До адміністративної відповідальності притягнуть двох жителів Коростеня, які «перевіряли» реакцію медиків на коронавірус

19.03.2020

До адміністративної відповідальності будуть притягнуті двоє жителів міста Коростеня, які вчора, 17 березня, вирішили «перевірити» реагування на повідомлення про коронавірус.

Про це повідомила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко сьогодні, 18 березня, під час брифінгу.

«Працівники Коростенського відділу поліції по приїзду до лікарні встановили цих осіб та на підставі зібраних матеріалів склали адміністративний протокол за ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб тягне за собою накладення штрафу)».

Нагадаємо, що вчора ввечері голова ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці і Фейсбуці написав: «У важкий для області час знаходяться люди, які безсоромно перешкоджають роботі лікарів».

Мова йшла про двох жителів Коростеня 1990 і 1994 років народження, які звернулися до центру ПМСД Коростенської міської ради із підозрою на коронавірус та скаргою на погане самопочуття. Вони заявили, що нібито мають підвищену температуру та перебували закордоном з 5 по 12 березня, в Італії. Бригада швидкої допомоги відразу зреагувала на цей виклик, прибувши до уявних хворих в повному захисному комплекті від коронавірусної інфекції. Далі їх доставили до інфекційного відділення Коростенської центральної районної лікарні. У інфекційному боксі зробили експрес-тест на виявлення коронавірусу, результат виявився негативним. Проте наразі відомо, що хвороба виявляється тільки на 4-5 добу. Тому лікар зайшла до боксу та розпочала процедуру анамнезу, тобто отримання інформації про хворого та його недуги, вони зізналися, що є блогерами та знімають процес отримання медичної допомоги. Головний лікар ЦРЛ Микола Ходаківський одразу викликав поліцію для фіксації правопорушення.

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»