Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Діти зобразили свою любов до рідної мови у малюнках, взявши участь у районному конкурсі

09.11.2018
Діти зобразили свою любов до рідної мови у малюнках, взявши участь у районному конкурсі

«Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову»

Л.Костенко

            З метою належного відзначення в районі Дня української писемності та мови, стартував конкурс дитячого малюнку, який проводиться під егідою голови Бердичівською районної ради Софії Томашевської та за підтримки депутатів районної ради. Тематика конкурсу – відповідна: «Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи».

Черговий його етап відбувся 08 листопада в малій залі адмінприміщення. Діти, переможці попереднього етапу конкурсу, прибули до району, аби взяти, безпосередньо, участь у конкурсі. Учасників забезпечили усіма необхідними засобами – папір, олівці кольорові і графітні, фарби, пензлики тощо.

         Софія Томашевська особисто привітала учасників з пройденим етапом, з Днем писемності і мови та побажала усім життєвих перемог.

         Конкурсна комісія, до складу якої входить і представники від адміністрації, розгляне дитячі роботи, визначить найкращі. Загалом участь у конкурсі взяли 32 учні. Переможців нагороджуватимуть на святкуванні Дня місцевого самоврядування, яке планується провести у грудні.

 

 

Прес – служба райдержадміністрації