Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Децентралізація: Мінцифра почала приймати заявки на «Інтернет-субвенцію»

20.05.2021
Децентралізація: Мінцифра почала приймати заявки на «Інтернет-субвенцію»

До 28 травня включно голови територіальних громад можуть через сайт «Дія» подавати заявки для участи у проєкті.

Головна мета — до кінця 2022 року підключити оптичним інтернетом зі швидкістю 100 Мбіт/с більше 6 тис. сільських освітніх, культурних і медичних закладів України.

На сьогодні попередні заявки на Рівненщині вже оформили 40 голів територіальних громад.

На підключення до швидкісного фіксованого інтернету з використанням найсучаснішої технології оптоволоконних комунікацій планують спрямувати 500 млн грн.

Серед критеріїв відбору:

  • відсутність оптичної технології в селі;
  • найнижча ціна;
  • найбільший соціальний ефект.

Подати заявку та детальніше ознайомитися із проєктом можна за посиланням –https://bit.ly/2S1Me4O

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня