Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Децентралізація: 21 жовтня долучайтеся до ІI Всеукраїнського Форуму Енергоменеджерів громад

18.10.2021
Децентралізація: 21 жовтня долучайтеся до ІI Всеукраїнського Форуму Енергоменеджерів громад

21 жовтня відбудеться важлива подія у сфері енергоефективності та енергобезпеки – ІI Всеукраїнський Форум Енергоменеджерів громад. Тема Форуму: «Енергонезалежна громада». 

Форум відбудеться в режимі онлайн. 

Головні теми Форуму: 

цінова політика на енергоресурси;

термомодернізація житлового фонду та будівель бюджетної сфери – пріоритетне питання політики України;

«зелена» енергетика – запорука енергетичної безпеки України;

технологічні та іноваційні рішення по безпеці та енергозбереженню, презентація кращих практик у сфері енергоефективності серед громад. 

Реєстрація за посиланням.

Форум організований Асоціацією ОТГ за підтримки бізнес-партнеру енергосервісної компанії «Адамсон» та програми DOBRE.  

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом