Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Державному підприємству «Бердичівське лісове господарство» - 80 років!

13.09.2018
Державному підприємству «Бердичівське лісове господарство» - 80 років!

Цьогорічне професійне свято для працівників Бердичівського лісового господарства особливе, адже колектив    відзначає вісімдесяту річницю з дня заснування підприємства.

Так, розділити радість святкування разом з лісівниками прибули народний депутат України Олександр Ревега, керівництво міста і району, керівники сусідніх Романівського, Любарського районів, керівництво Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, привітавши колектив зі святом, вручила Грамоти районної адміністрації працівникам Держлісгоспу, а також вітальний адрес директору підприємства Олександру Мудревському. Голова районної ради Софія Томашевська подякувала працівникам лісової галузі за співпрацю та нагородила Грамотами деяких працівників.

Квіти, грамоти і подяки, грошові винагороди і премії один по одному отримували працівники підприємства від Державного Агентства лісових ресурсів, Житомирського обласного управління лісгоспу, народного депутата, міського голови, Бердичівської райдержадміністрації та Бердичівської районної ради. Слід зазначити, що нагороджених було достатньо, а це говорить про те, що у лісі і з лісом працюють професіонали, майстри своєї справи, чиї старання гідно були відміченні.

Прес – служба райдержадміністрації