Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Державне майно повинно ефективно використовуватися для розвитку Житомирщини, – Віктор Градівський

15.07.2021
Державне майно повинно ефективно використовуватися для розвитку Житомирщини, – Віктор Градівський

Сьогодні, 15 липня, відбулася робоча нарада регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Житомирській області.

Нарада пройшла під головуванням заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віктора Градівського та за участю представників Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять та Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях.

Головною темою засідання було обговорення підготовки пропозицій щодо передачі об’єктів, які знаходяться на балансі Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять та не використовуються в його діяльності для приватизації.

За підсумками наради учасники надали відповідні документи для подальшого вивчення та доопрацювання.

Нагадаємо, що питання можливості прийняття у комунальну власність Ємільчинської територіальної громади об’єктів житлового фонду та інженерних мереж було розглянуто на попередньому засіданні регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Житомирській області.

Довідково. Всього на території Житомирської області несуть води 2818 річок, загальною довжиною 13,7 тис.км, із них 8 середніх – це Тетерів, Случ, Ірпінь, Ірша, Ствига, Уж, Уборть, Словечна, решта – малі та струмки довжиною менше 10 км, на них побудовано 44 водосховища та 1826 ставків.

На даний час в області нараховується 425 тис.га меліорованих земель, із них гончарним дренажем – 296,9 тис.га, у тому числі 188,1 тис.га з двобічним регулюванням. Кількість осушувальних систем становить 380. Балансова вартість меліоративних фондів складає 1,5 млрд грн. Протяжність каналів усіх систем 13,6 тис.км, у тому числі внутрішньогосподарських – 6,5 тис.км. На цих каналах побудовано 13,2 тис. гідротехнічних споруд, половина з яких на внутрішньогосподарських системах.

Меліоровані землі використовуються 313 колективними сільськогосподарськими підприємствами, 110 фермерськими господарствами та 56937 громадянами, яким надали землі у користування.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня