Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

COVID-19: На Житомирщині вакцинувалося майже 22 тисячі освітян. ВІДЕО

14.07.2021
COVID-19: На Житомирщині вакцинувалося майже 22 тисячі освітян. ВІДЕО

Наразі пріоритетним завданням Міністерства освіти і науки України є процес вакцинації працівників сфери освіти, що дасть змогу розпочати освітній процес в очному форматі.

Для вакцинації освітян (працівники дитячих садочків, шкіл, профтехучилищ та інститутів) – це і вчителі, і бухгалтери, і прибиральники, які працюють у закладах освіти – використовують препарат Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Вакцина Комірнаті (Комірнаті) – це мРНК-вакцина проти COVID-19, виготовлена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

Ефективність вакцини становить 95%. Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози з інтервалу за 21-28 днів. 

Для освітян, які мають бажання отримати щеплення проти COVID-19, сформовано алгоритм запису, з яким можна ознайомитися на вебсайті МОН: bit.ly/3wdzKG1

За оперативною інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 12 липня 2021 в Україні проти COVID-19 вже вакцинувалися 550 тисяч 333 педагогічних працівники.

Загальна статистика по Україні свідчить про високу відповідальність освітян до роботи в умовах поширення коронавірусу.

В найбільших областях статистика вакцинування освітян така:

Київська область – 46 тис. 94 особи;

Дніпропетровська область – 44 тис. 67 осіб;

Львівська область – 39 тис. 329 осіб;

Харківська область – 30 тис. 224 особи.

Зверніть увагу, що за всіма вакцинованими першою дозою резервується друга доза.

Будьте здорові, бережіть себе!


«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом