Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Чергове засідання сесії Бердичівської районної ради розпочалося з приємних моментів. За волонтерську діяльність та допомогу українському війську підприємцям – бердичівлянам вручили медалі «За жертовність і любов до України»

19.04.2019
Чергове засідання сесії Бердичівської районної ради розпочалося з приємних моментів. За волонтерську діяльність  та допомогу українському війську підприємцям – бердичівлянам вручили медалі «За жертовність і любов до України»

Дана нагорода є високою відзнакою Православної Церкви України і її отримують ті, хто проявляє активну громадянську позицію, здійснює захист України на Донбасі та в Криму, займається волонтерською діяльністю, надає допомогу військовим, Збройним силам України, Нацгвардії, добровольчим батальйонам.

Приємну місію вручення нагород виконали заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як та Костянтин Карпенко - ієрей Православної Церкви України, настоятель Хресто-Воздвиженської парафії.

Медаль, що є головною відзнакою Православної церкви України з благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, отримали директор ТОВ «Транзит - С» Ігор Мельник та підприємець Віктор Захарчук.

 

Прес – служба райдержадміністрації