Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Близько півтисячі закладів освіти Житомирської області не зможуть продовжити роботу в «жовтому» рівні епіднебезпеки, – Наталія Остапченко під час брифінгу

22.09.2021
Близько півтисячі закладів освіти Житомирської області не зможуть продовжити роботу в «жовтому» рівні епіднебезпеки, – Наталія Остапченко під час брифінгу

Сьогодні, 22 вересня, перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко провела брифінг щодо вакцинації працівників закладів освіти та встановлення з 23 вересня «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Хочу звернутися до усіх жителів Житомирщини та особливо до працівників закладів освіти. Вакцинація допоможе подолати епідеміологічну кризу, яка склалася в області та в Україні загалом, та дасть змогу продовжити освітній процес», – сказала Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також нагадала, що з 23 вересня заклади освіти зможуть працювати лише за умови наявності не менше 80% вакцинованого від коронавірусної інфекції персоналу.

За даними Департаменту освіти і науки Житомирської ОДА, на сьогодні з 1283 діючих закладів освіти Житомирської області не мають необхідної кількості вакцинованих працівників та не зможуть продовжити роботу у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки 493 заклади, серед яких – 218 ЗЗСО.

«Можу ще раз усіх запевнити, що держава готова до подальшого проведення імунізації проти коронавірусу. Від початку вакцинальної кампанії жителі Житомирщини вже щепилися п’ятьма видами вакцин – Covishield, Coronavac, Comirnaty / Pfizer, Astrazeneca та Moderna. В області працюють центри масової вакцинації населення та пункти щеплень. Крім того, мобільні бригади можуть виїхати до будь-якої установи, у тому числі закладу освіти, для проведення вакцинації їх працівників», – доповнила Наталія Остапченко.

Детальніше дивіться у ВІДЕО.

Нагадаємо, що Наталії Остапченко провела засідання щодо темпів вакцинації проти COVID-19 представниками учбових закладів Житомирщини.

Також Уряд ухвалив рішення про продовження в Україні дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

Довідково. Всі охочі вакцинуватися можуть це зробити навіть без попереднього запису незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. При собі обов’язково треба мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в електронний облік.

 

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплення також можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19.

У Житомирській області діє 5 центрів масової вакцинації проти COVID-19

Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО