Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Бердичівський район готується приймати учасників зональних змагань ХХІІ обласної спартакіади

21.07.2021
Бердичівський район готується приймати учасників зональних змагань ХХІІ обласної спартакіади

Відповідно до листа Житомирської обласної державної адміністрації та згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів області на 2021 рік, на теренах Бердичівського району буде проводитися спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. З метою належної організації проведення змагань та залучення команд громад Бердичівського району до участі, відбулася апаратна нарада в кабінеті голови Бердичівської районної адміністрації Людмили Димидюк за участі керівників підрозділів та профільних заступників.

Під час наради було доведено до відома присутніх Положення щодо проведення ХХІІ обласної спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, присвяченої Дню незалежності України. Голова Бердичівської районної адміністрації Людмила Димидюк наголосила на важливості даного питання. Оскільки спартакіада не лише сприятиме популяризації фізичної культури та спорту в районі, але й створить умови для належної комунікації та налагодження співпраці між громадами.

Також було визначено можливе місце проведення змагань, обговорено суддівський склад та кандидатури осіб, які могли б гідно представити Бердичівську районну державну адміністрацію та Бердичівську районну раду на Спартакіаді з таких видів спорту, як волейбол, футзал, настільний теніс, шашки і швидкі шахи.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня