Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Активні парки – локації здорової України. Відбулась робоча поїздка для перевірки стану реалізації соціального проекту Президента України.

09.07.2021
Активні парки – локації здорової України. Відбулась робоча поїздка для перевірки стану реалізації соціального проекту Президента України.

8 липня відбулась робоча поїздка першого заступника голови Бердичівської РДА Сергія Бакуменка та заступника голови Бердичівської РДА Ярослава Можара у села Краснопіль, Бистрик та Мирославка Бердичівського району. Спільно з заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрієм Оханським було проінспектовано стан реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Керівництво ОДА та РДА поспілкувалися з представниками органів місцевого самоврядування, було вказано на недоліки відповідних об’єктів, а також обговорено можливі шляхи реалізації програми на території кожного населеного пункту.

Нагадаємо, проект передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.

Крім того, передбачається розробка програм з видів рухової активності для різних за віком і статтю груп населення, зокрема для осіб з інвалідністю.

Також планується створити онлайн-платформу вказаного соціального проекту для консультування, обміну досвідом, ідеями між фахівцями з фізичної культури та спорту, спортсменами, учасниками активного відпочинку.

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня