Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

26 – а артилерійська бригада ім. генерал – хорунжого Романа Дашкевича відзначала 15 – ту річницю від створення

08.07.2019
26 – а артилерійська бригада ім. генерал – хорунжого Романа Дашкевича відзначала 15 – ту річницю від створення

У п’ятницю, 5 липня 2019 року, відбулися урочистості з нагоди 15 – ї річниці 26 артилерійської бригади ім. генерал – хорунжого Романа Дашкевича. Розпочалися святкування біля меморіалу «Слава Героям» з проведення ритуалу вручення стрічки з почесним найменуванням до Бойового Прапору частини. Далі, усі, і військові, і гості заходу, і громадськість рушили урочистою ходою до міського Палацу культури ім.. О. Шабельника. Спільна хода додавала вишуканості заходу і неабиякого захоплення.

SL749624.JPG SL749643.JPG SL749645.JPG 

 

Під час урочистих зборів військових вітали та бажали усіляких гараздів, дякували за мирний сон та мужність. Кращі з кращих були нагороджені численними грамотами, подяками, грошовими нагородами, званнями, медалями та подарунками.

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як привітав усіх присутніх з Днем народження частини, висловив шану і особливу повагу захисникам та вручив грамоти Бердичівської райдержадміністрації та Бердичівської районної ради.

По завершенню усіх вітань, присутні насолодилися святковим концертом.

Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави Володимир Зеленський своїм указом cтворив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури Володимир Зеленський став першим клієнтом соціального офісу «Мультицентр» у Маріуполі Президент за кермом автомобіля перевірив відремонтовану ділянку траси Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь Володимир Зеленський закликав інвесторів «не проспати» Україну Олена Зеленська ознайомилася з організацією шкільного харчування в Японії