Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

2500 гривень за теля

28.11.2019

2500 гривень за теля

Хто може отримати

Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

1. Дотація за молодняк, який народився в господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

·         у період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

·         у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

·         у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

2. Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

·         за перші чотири місяці утримання молодняка — 300 гривень за голову;

·         за наступні чотири місяці утримання молодняка — 700 гривень за голову;

·         за наступні чотири місяці утримання молодняка — 1500 гривень за голову.

Як отримати

1. Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації. Важливо – у паспорті тварини зазначати походження: кличку та ідентифікаційний номер матері (корови).

2.Підготувати мінімальну кількість документів:

·         копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

·         копію паспорта громадянина України;

·         копію довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;

·         копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

3.Подати до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади документи.

·         документи приймаються протягом року в порядку черговості – до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня;

·         за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб і якому у грудні попереднього року, січні, лютому та березні поточного року виповнилося 12 місяців, документи приймаються до 1 травня  поточного року.

 

4.Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

Президент обговорив з директором-розпорядником МВФ реалізацію нової програми розширеного фінансування Володимир Зеленський вшанував пам’ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту Президент взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих унаслідок авіакатастрофи біля Тегерана Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення вищої освіти Президент України: Наполягаємо на офіційних вибаченнях Ірану за збиття літака МАУ, проведенні розслідування та поверненні тіл загиблих Звернення Президента України Володимира Зеленського у зв’язку з катастрофою пасажирського літака української авіакомпанії в Ірані 8 січня