Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

22 червня День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни

22.06.2020
22 червня День скорботи та  вшанування пам’яті жертв війни

                        Шановні жителі Бердичівського району!

22 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Щороку вся країна низько схиляє голови перед воїнами, які поклали своє життя за волю і честь.

Друга світова війна з її героїзмом і трагізмом, поразками і перемогами – це наша історія, історія наших співвітчизників, які стали жертвами гітлерівського фашизму. Скорботний список населених пунктів України, стертих з лиця землі гітлерівцями, містить понад 250 сіл. Жертвами окупантів ставали не тільки особи, причетні до руху Опору, але й ті, хто не становив ніякої потенційної загрози режиму — діти, жінки, люди похилого віку, хворі.

Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихав нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїн. 

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. У цей скорботний день віддаймо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за Батьківщину.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

З повагою,

голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк