Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

21 листопада 2020 року – день Гідності і Свободи в Україні

21.11.2021
21 листопада 2020 року  – день Гідності і Свободи в Україні

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада, у день сьомої річниці початку Євромайдану. Пам’ятну дату початку Революції Гідності 2013 року в Україні відзначають у центрі столиці на Хрещатику і Майдані Незалежності, місці, де і відбувалися знакові для сучасної України події.

У День Гідності і Свободи віддаємо шану пам’яті Героям Небесної Сотні, великому братству безстрашних українців, яке заплатило у 2014 році найвищу ціну за свободу нашої держави, змінило хід її історії.

Тоді ми не знали, що війна, яка триватиме не один рік, забере на небеса ще не одну сотню героїв. На превеликий жаль, і до сьогодні вже тисячі українців загинули, обороняючи мирне життя і незалежність України. Але перша Небесна Сотня Героїв залишиться навіки у пам’яті українського народу головним символом справжнього, безкомпромісного патріотизму.

З метою збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні XXI століття у Конституційному Суді України відкрито книжкову виставку «Україна – країна нескорених!».

Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу!

Слава Україні!