Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

1 червня у місті Андрушівка відбувся святковий захід до Міжнародного дня захисту дітей на території дитячого табору "Чайка"

02.06.2021
1 червня у місті Андрушівка відбувся святковий захід до Міжнародного дня захисту дітей на території дитячого табору "Чайка"

1 червня на території дитячого табору «Чайка», що знаходиться у місті Андрушівка Бердичівського району відбувся святковий захід до Міжнародного дня захисту дітей. На свято завітали голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації Катерина Вислоцька. Програма свята включала різноманітні активності, серед яких: неймовірно широка виставка предметів народної творчості – близько 20-ти локацій з об’єктами різноманітних напрямів та технік рукоділля, майстер-клас з виготовлення унікальної, традиційної страви Андрушівщини, стрілецький тир та безліч інших локацій з різноманітними розвагами та активностями для дітей та дорослих. Також очільникам району було проведено екскурсію по території табору та його корпусам.

Втім, справжньою родзинкою та ядром свята став концерт за участю творчих колективів Андрушівської громади, програма якого включала більше двох десятків виступів талановитих дітей: гості свята могли насолодитися виконанням народних та сучасних танців, виконанням пісень сольно та у складі колективів, грою на музичних інструментах: фортепіано, гітарі, домрі, різноманітних духових інструментах, барабанах. Під час заходу представники органів державної влади, місцевого самоврядування та місцевих підприємств нагородили талановиту молодь громади відзнаками та цінними подарунками. Зі словами привітання виступила і голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк.

Крім того, під час візиту представники голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації Катерина Вислоцька мали змогу відвідати Андрушівську школу мистецтв імені М. Максименка, місцеву бібліотеку та палац Терещенків.

За підсумками свята усі гості та учасники заходу отримали купу чудових вражень та емоцій, усі присутні оцінили неймовірну талановитість дитячих творчих колективів Андрушівської територіальної громади, високий рівень та якість організації заходу та виразили сподівання на продовження традиції відзначення Міжнародного дня захисту на території дитячого табору «Чайка» і у майбутньому.