Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Деклараційна компанія: громадяни мають право подати декларацію на отримання податкової знижки через Електронний кабінет платника.

22.05.2020

Деклараційна компанія: громадяни мають право подати декларацію на отримання податкової знижки через Електронний кабінет платника.

                  Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що податкова декларація про майновий стан і доходи з метою відшкодування  податкової знижки подається до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків до 31 грудня 2020 року.

        До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, які підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами (квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів, робіт, послуг і їх покупця. У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання). 

        Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

        Звертаємо увагу, для допомоги платникам податків Державна податкова служба підготувала  ряд відеоуроків, зокрема

як заповнити декларацію про майновий стан і доходи за посиланнями:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html

https://www.youtube.com/watch?v=YOhECvfE0Z4

https://www.facebook.com/107383900636180/videos/1407838859418903/

як оформити запит на отримання відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків за посиланнями:

https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6067.html

https://youtu.be/_SKY0auOjSk

https://www.facebook.com/TaxUkraine/videos/284290552557638/

                                           

 Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області