Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Народні колективи

10.09.2018

Колективи Бердичівського району, яким присвоєно звання «народний»   

Народна аматорська хорова капела Бердичівського районного Центру культури і дозвілля. Була створена в 1968 році . У листопаді 1977 року аматорській хоровій капелі було присвоєно звання «народна», яке і по сьогодні успішно підтверджується.Колектив брав участь у багатьох обласних фестивалях-конкурсах, де займав призові місця. 20 травня 2017 року на V обласному фестивалі-конкурсі хорової музики «Ave Maria» Народна хорова капела Бердичівського районного Центру культури і дозвілля була нагородження Житомирським обласним Центром народної творчості та Управлінням культури облдержадміністрації за почесне II місце. Також Василь Пупін – Заслужений працівник культури України отримав диплом в номінації «Кращий диригент хору».Учасники колективу – це, перш за все, люди, які закохані у хоровий спів. Капела є творчою лабораторією для працівників культури району. 

Народна академічна хорова капела (1).jpg

Колектив «Сузір’я» був створений у вересні 2000 року, у червні 2006 року було присвоєно звання «народний». Ініціатором створення цього колективу став Василь Іванович Пупін, Заслужений працівник культури України. Хоровий колектив є постійним учасником масових заходів району та міста. За цей час він здобув незрадливе коло шанувальників. Виступи колективу завжди свято для душі та серця.В репертуарі колективу більше 120 високохудожніх творів. 2018 рік для хорового колективу був дуже плідним. 28 квітня 2018 року народний аматорський хоровий колектив «Сузір’я» прийняв участь у VI обласному фестивалі-конкурсі хорової пісні, пам’яті Анатолія Пашкевича та був нагороджений дипломом Управління культури обласної державної адміністрації, Житомирського обласного Центру народної творчості, відділом культури і туризму Баранівської райдержадміністрації за почесне II місце.2 червня 2018 року колектив прийняв участь і був нагороджений дипломом Управління культури та туризму обласної державної адміністрації за участь у II-му Всеукраїнському фестивалі хорових колективів та вокальних ансамблів ім.Івана Сльоти «А льон цвіте».

Народний аматорський хор Сузіря_n (1).jpg

Народний аматорський ансамбль народної пісні «ЛАДОМИР» Бердичівського районного Центру культури і дозвілля був створений у 2000 році. Упродовж 18 років існування колективу одним із напрямків його творчої діяльності є народна пісня. Колектив має свій особливий стиль виконання, а головне – йому притаманне вміння щиро спілкуватися з глядачем мовою пісні, слова, мелодії. Керівник ансамблю є Тетяна Мінич.28 квітня 2018 року Народний аматорський ансамбль народної пісні «Ладомир» Бердичівського районного ЦКіД прийняв участь у VІ обласному фестивалі-конкурсі хорової пісні пам'яті Анатолія Пашкевича «Мамина вишня», де був нагороджений дипломом лауреата ІІ ступеня в номінації «ансамблі». Щоразу під час виступів, ансамбль зачаровує все більше людських сердець небайдужих до прекрасного. Кожен виступ ансамблю «Ладомир» – це чудова барвиста вистава, що захоплює глядачів і викликає почуття гордості за Україну та її народ. Життєве кредо ансамблю – «Лад» і «Мир».

Народний ансамбль народної пісні Ладомир_n (1).jpg

Народний аматорський театральний колектив “Мельпомена” Бердичівського районного Центру культури і дозвілля був створений у 2006 році.  Ініціатором створення стала  – Олена Валентинівна Якимчук.  Вистави які були представлені на розсуд глядача Народним аматорським колективом «Мельпомена» - «Бояриня» (драматична поема Лесі Українки),   «По-модньому» (комедія з народного побуту М.Старицького), «Сватання» ( комедія Є. Кравченка ), «Кайдашева сім’я» (Івана Нечуя-Левицького).  

Народний аматорський театральний колектив Мельпоменаf (1).jpg

Народний театральний колектив Бердичівського районного Центру культури і дозвілля був створений у вересні 2003 року. У червні 2006 року здобув звання «народний». У 2013 році народний аматорський театральний колектив став переможцем в номінації «Кращий аматорський художній колектив» за підсумками року. Мінялися керівники колективу, але глядач запам’ятав їхні найкращі постановки : Л.Українка «Кассандра», Ю.Ємельянової «Якось у місті N», Г.Угрумов «Валіза з наклейками», С.Васильченко «Перші гулі», Н.Максимчук «У всьому винен гороскоп».

Народний аматорський театральний колектив (1).jpg