Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про роботу постійних комісій

Напередодні другої частини 9 сесії районної ради VI скликання відбулося засідання президії  на якому були погодженні питання,які виносяться на розгляд сесії.

27 грудня о 10-00 в залі засідань Бердичівської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій  з питань   комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин; охорони здоров’я, соціального захисту, гуманітарних питань та екології.

29 грудня відбулось  спільне засідання постійних комісій з питань бюджету; економіки та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу.

На двох спільних засіданнях комісій депутатами районної ради обговорено ряд питань, які вносяться на розгляд сесії , а саме:

- Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти Бердичівського району на період до 2017 року доповідала Біла Міла Іванівна – методист відділу освіти райдержадміністрації.

-  Про передачу в комунальну власність медичних закладів сіл Підгороднє  та Лісова Слобідка - проінформував Дранківський Анатолій Альфредович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

- Про районний бюджет на 2012 рік -  доповіла  начальник фінансового управління Бердичівської районної державної адміністрації Войцахівська Тетяна Олександрівна

- Про Програму зайнятості населення Бердичівського району на 2012-2013 роки - доповіла Сірацька Світлана Володимирівна – заступник директора міського центру зайнятості населення.

На спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету; економіки та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу обговорено питання про звільнення від орендної плати благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та команди хокею на траві «Буревісник», яке заплановано вирішити в перспективі.

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"