Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про роботу постійних комісій

Напередодні другої частини 9 сесії районної ради VI скликання відбулося засідання президії  на якому були погодженні питання,які виносяться на розгляд сесії.

27 грудня о 10-00 в залі засідань Бердичівської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій  з питань   комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин; охорони здоров’я, соціального захисту, гуманітарних питань та екології.

29 грудня відбулось  спільне засідання постійних комісій з питань бюджету; економіки та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу.

На двох спільних засіданнях комісій депутатами районної ради обговорено ряд питань, які вносяться на розгляд сесії , а саме:

- Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти Бердичівського району на період до 2017 року доповідала Біла Міла Іванівна – методист відділу освіти райдержадміністрації.

-  Про передачу в комунальну власність медичних закладів сіл Підгороднє  та Лісова Слобідка - проінформував Дранківський Анатолій Альфредович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

- Про районний бюджет на 2012 рік -  доповіла  начальник фінансового управління Бердичівської районної державної адміністрації Войцахівська Тетяна Олександрівна

- Про Програму зайнятості населення Бердичівського району на 2012-2013 роки - доповіла Сірацька Світлана Володимирівна – заступник директора міського центру зайнятості населення.

На спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету; економіки та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу обговорено питання про звільнення від орендної плати благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та команди хокею на траві «Буревісник», яке заплановано вирішити в перспективі.

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"