Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

У ході підготовки до 9 сесії районної ради VI скликання 09 грудня о 10-00 в залі засідань Бердичівської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій  з питань   регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку і прав людини; охорони здоров’я, соціального захисту, гуманітарних питань та екології.

13 грудня відбулось  спільне засідання постійних комісій з питань бюджету; економіки та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу; комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин.

На двох спільних засіданнях комісій депутатами районної ради обговорено ряд життєво необхідних питання, які вносяться на розгляд сесії , а саме:

- про Програму економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2012 рік доповідала Лісова І.Л. - заступник начальника управління економіки, розвитку територій та інвестицій  райдержадміністрації. На засіданні внесено ряд пропозицій та доповнень до Програми, які внесені на розгляд сесії.

-  «Про затвердження  Програми розроблення схеми планування

території Бердичівського району та коригування генеральних планів

населених пунктів на  період 2012-2017 роки» виступила головний архітектор

Бердичівської районної державної адміністрації Клименко Н.П.

Питання про план роботи районної ради на І півріччя 2012 року теж було розглянуто на усіх засіданнях постійних комісій.

На спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету; економіки та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу; комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин розглянуто питання

про внесення змін до бюджету на 2011 та про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації доповіла  начальник фінансового управління Бердичівської районної державної адміністрації Войцахівська Т.О. ,

про передачу на баланс нерухомого майна,  доповів Дранківський А.А. – керуючий справами виконавчого апарату Бердичівської районної ради. Крім того на спільному засіданні розглянуто питання  про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду (став), яка надається в оренду Бакановському І.Г. та про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду Савченку І.П. з вищезгаданих питань доповідала Кропивницька Т.В. - завідуюча сектором землеустрою моніторингу, охорони та ринку земель.

Крім того на засіданнях постійних комісій голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку і прав людини  Цісар О. В. вніс на обговорення питанням про внесення пропозицій райдержадміністрації щодо включення до складу утворюваних нею комісій депутатів районної ради.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"