Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

16 грудня о 10-00 в великій залі  засідань Бердичівської районної ради відбулося засідання першої частини 9 сесії районної ради VI скликання. Першим питанням порядку денного був звіт голови районної ради Миколи Тимофійовича Стороженка. Голова районної ради прозвітував  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» про свою роботу, про роботу апарату районної ради та про результати діяльності всієї районної ради шостого скликання за 2011 рік.

Другим важливим питанням, що було розглянуто на сесії – це затвердження Програми економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2012 рік, з усіма пропозиціями та доповненнями, які були внесенні на засіданнях постійних комісій. Основною метою Програми є стабільне економічне зростання реального сектора економіки, посилення економічної активності, сприяння розвитку підприємництва, підвищення добробуту населення, розв’язання проблемних соціальних питань.

Також депутати районної ради затвердили  Програму розроблення схеми планування території Бердичівського району та коригування генеральних планів населених пунктів на  період 2012-2017 роки. Основною метою програми є своєчасне забезпечення  населених пунктів  району містобудівною документацією. Виконання Програми дасть можливість налагодити дієвий контроль за дотриманням чинних законодавчих і нормативних документів у сфері містобудування, регулюванням забудови та використанням територій населених пунктів, врахуванням державних, громадських та приватних інтересів під час забудови територій на місцевому рівні.

Були внесені зміни до районного бюджету на 2011 рік.

Депутати розглянули питання «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду (став), яка надається в оренду Бакановському Ігорю Георгійовичу» та «Про  затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду Савченку Ігорю Петровичу»

Також на засіданні сесії депутатами районної ради було розглянуто ряд питань, а саме:

-          Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

-          Про план роботи районної ради на І півріччя 2012 року.

-          Про втрату чинності рішень районної ради.

-          Про внесення пропозицій райдержадміністрації щодо включення до складу утворюваних нею комісій депутатів районної ради.

-       Про передачу на баланс нерухомого майна

З  інформаціями на засіданні виступили начальник фінансового управління райдержадміністрації Войцахівська Т.О., заступник начальника управління економіки, розвитку територій та інвестицій  райдержадміністрації Лісова І.Л., завідуюча сектором землеустрою моніторингу, охорони та ринку земель Кропивницька Т.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Дранківський А. А., головний архітектор району Клименко Н. П., голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку і прав людини Цісар О. В.

Оголошено перерву в роботі дев’ятої сесії районної ради до прийняття Державного бюджету на 2012 рік.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"