Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Піснею Назарія Яремчука «Родина, родина від батька до сина » розпочався урочистий захід в Бердичівській районній державній адміністрації присвячений матерям-героїням. Мама... матіночка... матуся... Безліч дорогих серцю слів можна сказати про маму. Вона єдина, хто пробачить усе, хто пригорне до себе та захистить у будь-якій ситуації.

Бердичівський район славиться на жінок, які носять почесне звання “Мати-героїня”. Таких сьогодні на Бердичівщині аж 173, а 14 грудня 2011року у головній залі райдержадміністрації зібрали ще 48 жінок, які нещодавно були удостоєні цього почесного звання.

Привітав жінок району із отриманням почесного звання “Мати-героїня” заступник голови районної адміністрації Микола Климчук і побажав їм здоров’я, задоволення від того, що ростуть діти та гідної поваги від держави: «Хочеться привітати не лише цих 48 матерів-героїнь, які отримали нагороди, а і їхні сім’ї: дітей, батьків. І всі 173 сім’ї, де є матері-героїні.».  До вітання приєднався Анатолій Дранківський, керуючий справами виконавчого апарату Районної ради і побажав всім присутнім добра, злагоди у родинах, поваги від дітей.

Людмила Романенко, мати-героїня: «Хай діти Вас радують, здоров’я всім.  Дякую  владі, що Ви нас не забули. Це не подвиг, це не геройство бути матір’ю, це просто любов…  ».

Єванжеліна Нагорна із Гришковець — наймолодша мати-героїня серед усіх жінок району. 36-ти річна Єванжеліна удостоєно почесного звання за десятьох дітей, яких вона народила й виховує.

Єванжеліна Нагорна, мати-героїня: «У мене 10 діток: 5 доньок і 5 синів. Найстаршій доньці Ані 14 років, наймолодшому — 9 місяців. Діти як діти. Бувають слухняні, бувають пустотливі. Але ми, батьки, любимо їх такими, як вони є.»

Жінки, які народили й виховали 4-х дітей та більше, знають, що сказати майбутнім матерям

Разом із орденом та посвідченням до нього, матері-героїні також отримують одноразову допомогу у розмірі 9 тис. 410грн.

Артисти районного Будинку культури й талановиті діти Бердичівщини підготували тематичний концерт з вдячністю для матерів. Букети квітів, теплі слова, щирі посмішки  і  зала райдержадміністрації наповнилась теплом та любов’ю до найрідніших у світі людей – до матерів.

 

Прес-служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"