Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Піснею Назарія Яремчука «Родина, родина від батька до сина » розпочався урочистий захід в Бердичівській районній державній адміністрації присвячений матерям-героїням. Мама... матіночка... матуся... Безліч дорогих серцю слів можна сказати про маму. Вона єдина, хто пробачить усе, хто пригорне до себе та захистить у будь-якій ситуації.

Бердичівський район славиться на жінок, які носять почесне звання “Мати-героїня”. Таких сьогодні на Бердичівщині аж 173, а 14 грудня 2011року у головній залі райдержадміністрації зібрали ще 48 жінок, які нещодавно були удостоєні цього почесного звання.

Привітав жінок району із отриманням почесного звання “Мати-героїня” заступник голови районної адміністрації Микола Климчук і побажав їм здоров’я, задоволення від того, що ростуть діти та гідної поваги від держави: «Хочеться привітати не лише цих 48 матерів-героїнь, які отримали нагороди, а і їхні сім’ї: дітей, батьків. І всі 173 сім’ї, де є матері-героїні.».  До вітання приєднався Анатолій Дранківський, керуючий справами виконавчого апарату Районної ради і побажав всім присутнім добра, злагоди у родинах, поваги від дітей.

Людмила Романенко, мати-героїня: «Хай діти Вас радують, здоров’я всім.  Дякую  владі, що Ви нас не забули. Це не подвиг, це не геройство бути матір’ю, це просто любов…  ».

Єванжеліна Нагорна із Гришковець — наймолодша мати-героїня серед усіх жінок району. 36-ти річна Єванжеліна удостоєно почесного звання за десятьох дітей, яких вона народила й виховує.

Єванжеліна Нагорна, мати-героїня: «У мене 10 діток: 5 доньок і 5 синів. Найстаршій доньці Ані 14 років, наймолодшому — 9 місяців. Діти як діти. Бувають слухняні, бувають пустотливі. Але ми, батьки, любимо їх такими, як вони є.»

Жінки, які народили й виховали 4-х дітей та більше, знають, що сказати майбутнім матерям

Разом із орденом та посвідченням до нього, матері-героїні також отримують одноразову допомогу у розмірі 9 тис. 410грн.

Артисти районного Будинку культури й талановиті діти Бердичівщини підготували тематичний концерт з вдячністю для матерів. Букети квітів, теплі слова, щирі посмішки  і  зала райдержадміністрації наповнилась теплом та любов’ю до найрідніших у світі людей – до матерів.

 

Прес-служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"