Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Позитивні зміни в районі .

На засідання колегії райдержадміністрації, яке відбулося 2 грудня цього року, обговорювались такі питання: про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2011р., підсумки збирання урожаю сільськогосподарських культур та осінньо-посівної кампанії 2011р., виконання закону України «Про охорону дитинства» в загальноосвітніх закладах району.

Заступник начальника управління економіки, розвитку території та інвестицій районної державної адміністрації Лісова Ірена відзначила, що  у звітному періоді, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, намічається тенденція щодо зростання обсягів виробництва промислової продукції. Незважаючи на те, що роботу підприємства «Юл-Соф» поки що відновити не вдалося, обсяг виробленої промислової продукції  становить 97,1% відповідного показника минулого року. За 9 місяців поточного року спостерігається зростання обсягів реалізованої продукції до відповідного періоду минулого року по підприємству Райківської виправної колонії №73 та ТОВ «Мяркіс».

Головний лікар Центральної районної лікарні Луцька Д. В. розповіла про ті позитивні зрушення, які відбулися протягом року  в галузі охорони здоров’я.   Це придбання автоклаву,  пральної машини на 50 кг. білизни, закуплено 6 холодильників для фапів та амбулаторій в селах району, на  суму 22 тис. грн. закуплено хірургічних інструментів. Проведено ремонт ЦРЛ, на що спрямовано майже 300 тис. грн.., проведено ремонт теплотраси, відремонтовано дах харчоблоку. Придбано новий котел та обладнання. «Таких перемін в галузі медицини давно не відбувалось» - зазначила керівник закладу.

Виконуюча обов’язки начальника відділу культури і туризму Вдовиченко Валентина довела до відома присутніх, що в цьому році відбулося зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району на суму 404,5 тис. грн. Здійснено капітальний ремонт дахів будинків культури в с. Мирославка і с. Райгородок, відремонтовано приміщення будинку культури с. Закутинці, встановлено нові металопластикові вікна в бібліотеці с. Іванківці та будинку культури с. Швайківка, клубі с. Райки

Начальник управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації Базилевський Б. А. доповів про роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо виконання державних та регіональних програм в галузі АПК та про підготовку до весняно-польових робіт. Валовий збір зерна по всіх категоріях господарств становить 93 тис. тонн, урожайність 42 ц/га. Під урожай 2012 року  посіяно по всіх категоріях господарств 11,5 тис. га озимої пшениці та 1,0 тис. га жита. Крім цього сільськогосподарські підприємства посіяли 5,0 тис. га озимого ріпаку.

З аналізом виконання закону України «Про охорону дитинства» в загальноосвітніх закладах району,  виступила начальник відділу освіти РДА Онищук Н. А., яка зазначила необхідність посилення роботи спрямованої на профілактику злочинності і правопорушень серед неповнолітніх.

З обговорених питань прийнято рішення, якими затверджено конкретні доручення керівникам відділів і управлінь, закладів бюджетної сфери  районної державної адміністрації, сільським і селищним головам.

Прес- служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"