Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

                      Управління праці та соціального захисту Бердичівської РДА інформує.        

                                                                 Все про субсидії

    Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку) осіб. В окремих випадках на підставі рішення районної  держадміністрації утвореної ними комісії та акта  обстеження   матеріально-побутових   умов домогосподарства   субсидія   може   призначатися  особі,  яка  не зареєстрована,   але  фактично  проживає  у  житловому  приміщенні (будинку)  на  підставі  договору  найму  (оренди)  житла  (далі - орендар),   якщо  їй  нараховується  плата  за  житлово-комунальні послуги, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в  експлуатацію.

    У  разі  коли у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні   діти,   які   залишились   без  батьківської  опіки (піклування), субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника)  і  розраховується  виходячи  з  розміру  пенсії у зв'язку  з втратою  годувальника  та інших соціальних виплат, які отримує  опікун  (піклувальник)  на підопічних  дітей.  У  такому випадку  розміри  пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей, не враховуються до сукупного доходу опікуна (піклувальника) у  разі  його  звернення  за призначенням  субсидії  за  місцем реєстрації.

    Субсидія  не  призначається,  якщо  неповнолітні  діти  (крім студентів денної форми навчання, які зареєстровані та проживають у гуртожитках),  маючи батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку)  самі. 

    Субсидія розраховується виходячи  з кількості зареєстрованих  у  житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають),  яким  нараховується плата за житлово-комунальні  послуги, у тому числі осіб, призваних  на строкову  військову  службу. 

    У разі коли на час звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером,  який не має інших доходів, крім пенсії, до  її  середньомісячного  сукупного  доходу  враховується  розмір пенсії  за  місяць,  що  передує  місяцю,  з  якого призначається субсидія.

    Субсидія    для   відшкодування   витрат   на   оплату житлово-комунальних  послуг призначається з місяця звернення за її призначенням  до  дати  закінчення  опалювального  сезону, але не більше ніж на 12 місяців.Субсидія  для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного  побутового палива  призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

    Громадяни,  яким призначено субсидію для відшкодування витрат на   оплату  житлово-комунальних  послуг,  зобов'язані  щомісячно сплачувати   вартість  фактично  спожитої  послуги  з  урахуванням розміру  призначеної  субсидії.  У  разі  коли  вартість  фактично використаної послуги менша ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї  послуги,  громадяни  сплачують  її  фактичну  вартість. Сума субсидії,  яку  структурними підрозділами  з  питань  соціального захисту населення було переказано на рахунки виконавців/виробників житлово-комунальних  послуг  для  оплати  їх  вартості  в  розмірі соціальних  нормативів  і  яка  не  використана  домогосподарством внаслідок  економії  споживання  послуг, зараховується виконавцем/виробником  як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

          В Бердичівському районі 6765 сімей на суму 28297,12 тис.грн. одержують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбанняскрапленого газу, твердого та рідкого пічного  побутового палива .

          Громадяни, які ще не використали своє право на звернення за призначенням субсидії необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА за адресою              м. Бердичів, вул. Садова №3 (каб.6, 7), телефон для довідок 2-54-04.

 

 

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій Каплінська Н.

                                               

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"