Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Оформити субсидію стало ще простіше

Умови призначення житлових субсидій визначаються Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 р. №1050), зі змінами та доповненнями.

За інформацією департаменту праці та соціальногозахистунаселенняоблдержадміністрації станом на 23 листопада 2015 року майже 204 тис. сімейобластіотримуютьжитловісубсидії.

 

За удосконаленим порядком субсидіїпризначеномайже 197 тис.сімей, що становить 96,6% відкількостіопрацьованих справ.

 

Інформуємо, що незабаром для оформлення субсидії жителям Житомирщини не потрібно буде обов’язково відвідувати органи соціального захисту населення. З 20 листопада українцям, для того, щоб оформити субсидію, достатньо зайти на портал iGov.

iGov.org.ua – портал, зроблений волонтерською командою в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів у державних органах.

Оформлення закордонного паспорту, субсидії, допомога на дитину, реєстрація на авто – ці та сотні інших державних послуг команда волонтерів iGov вже запустили раніше у Дніпропетровську, Києві та в декількох пілотних областях. Наразі досвід впроваджується і на Житомирщині.

Протягом 1-2 тижнів житомиряни, як і жителі інших областей України, зможуть подавати заявки на оформлення субсидії та отримувати офіційні відповіді, не відвідуючи органи соціального захисту.

На сайті iGov.org.ua можна обрати область, місто, державні органи та переглянути перелік доступних послуг для цього міста. Також, на порталі вказано і ті послуги, які вже незабаром будуть втілені у конкретній області.

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"