Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

На допомогу захисникам Батьківщини

 

 

Захист суверенітету і територіальної цілісності України є справою всього українськогонароду. І в зв’язку з ситуацією в країні,  актуальним постає питання реалізації  прав для військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України та їх сімей.

Станом на 10 вересня 2015 року у Бердичівському районі, за даними Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату, з числа військовослужбовців – учасників антитерористичній операції 14 чоловік поранено та 4 чоловіки загинули. Управлінням праці та соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації складено 149 соціальних паспортів на демобілізованих військовослужбовців, взято на облік 90 демобілізованих, які отримали статус учасника бойових дій, 5-м демобілізованим встановлено статус інваліда війни.

Бердичівська районна державна адміністрація  активно сприяє вирішенню проблем, пов’язаних з долями людей, які захищають територіальну цілісність України.

Так, рішенням 35 сесії  Бердичівської районної ради від 11.06.2015 № 434 затверджено «Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Бердичівського району «Родина героя» на 2015-2016 роки».

Прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.09.2015 №169 « Про організацію роботи з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям», яким затверджено склад районного центру з питань координації роботи із забезпечення соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, запроваджено механізм надання послуг за принципом  «єдиного вікна».

Принцип «єдиного вікна» дає можливість на  отримання комплексної інформаційної допомоги для учасників АТО та їхніх сімей щодо оформлення пільг, допомоги, надання соціальних послуг та психологічної підтримки, послуг з оздоровлення та лікування, працевлаштування, навчання, забезпечення санітарно – курортним лікуванням технічними та іншими засобами реабілітації.

Інформаційно - консультативну допомогу можна отримати за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, пов., каб. 11, Центр надання адміністративних послуг,  щосереди, з 9. 00 до 13. 00 години.

 

 

                                                                                                                                  Підготувала

                                                                                     Тимофейчук Оксана

                                                                                      районний  ЦСССДМ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"