Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Міжнародна організація запрошує громади взяти участь у конкурсі

         Починаючи з 2014 року, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо – переміщених осіб (ВПО). Проект  «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

         Завданням проекту є залучення широкого кола членів громади до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади; розширення спектру соціальних послуг для населення громади за місцем проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

         Для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування,  оголошено конкурс з метою покращення взаємодії між членами громад та ВПО. Проект соціального згуртування запланований до впровадження у 12 областях України, а саме у 35 громадах цих областей.  У кожній  громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку  громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення.

         Запрошуємо громади району долучитися та взяти участь у конкурсі. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб – сайті МОМ: http://www.iom.org.ua/en/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ua1-2017-012

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"