Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

    

   02.02.2018                                                                                 № 26

 

Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати

В 2017 році згідно статистичних даних на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, заборгованості по виплаті заробітної плати не було.Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ і організацій району за 9 місяців становила 2894 особи.

Для останніх років притаманні загальні тенденції щодо зростання середньомісячної заробітної плати працівників підприємств, установ та організацій району. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у 2017 році зросла у порівнянні з 2016 роком на 36,5% і становила 5870 грн.                                                                                                                            Управлінням праці та соціального захисту населення здійснено моніторинг середньої зарплати на 32 суб׳єктах господарювання Бердичівського району. Низькі середні зарплати в 2016 році в СФГ « Віктор»-3200,00 грн, ФГ «Сергій-С-3200,00 грн, ТОВ «Факт»-3236,00 грн, ТОВ «Павлюк А.В.»-3200,00грн, ПП «Райгородецьке»-3200,00 грн. Найвищі середні зарплати в СТОВ « Озадівське»-5171,00 грн, СТОВ « Урожай»-5100,00 грн , ДП«Бердичівське лісове господарство»-5568,00 грн, ТОВ « Кольза»-6000,00 грн.         

За даними Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській обл. та Бердичівської ОДПІ протягом 2017 року 517 працівників району на 106 підприємствах отримали заробітну плату менше мінімальної. Згідно пояснень, наданих посадовими особами та згідно штатних розписів, наказів на прийняття на роботу в режимі неповного робочого дня працювали 348 працівників, 32 сумісника, 137 працівників перебували у щорічних відпустках, у відпустках без збереження заробітної плати та на лікарняних листках.

Однією з причин, які негативно впливають на рівень оплати праці, є запровадження режимів неповного робочого часу. В зв’язку із сезонністю робіт на початку року в багатьох сільськогосподарських господарствах робітники працювали неповний робочий день, а з червня, липня працювали на повну ставку.В бюджетних установах працівники працюють на 0,75, 0,5 та 0,25 посадового окладу згідно штатних розписів та встановленого розрахунку навантаження.                                                                                                                               

Щомісяця спеціалістами управління проводиться аналіз інформації, наданої Бердичівським об’єднаним управлінням пенсійного Фонду України в Житомирській області та Бердичівською об’єднаною державною податковою інспекцією щодо виплати заробітної плати на рівні мінімальної та нижче і скорочення чисельності працюючих. Згідно поданої інформації проводяться засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та засідання районної робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Станом на 01.01.18 проведено 16 засідань районної робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Робочими групами заслухано по питанню легалізації та створення нових робочих місць 88 осіб. Проведено 7 засідань районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на яких заслухано та взяті пояснення у 51 керівника суб’єктів господарювання по питанню виплати заробітної плати в розмірі менше мінімального рівня. За підсумками співбесід з 139 керівниками на 48 суб’єктах господарювання працевлаштовано 77 осіб.

Комісією районної державної адміністрації постійно проводиться робота з керівниками підприємств з питань підвищення рівня зайнятості населення, збереження діючих та створення нових робочих місць з рівнем зарплати не нижче середньої в державі. В ході засіданькерівників суб’єктів господарської діяльності було попереджено про відповідальність за порушення трудового законодавства та рекомендовано : підвищити рівень середньомісячної заробітної плати на одного штатного працівника до рівня обласного показника, не допускати виникнення заборгованості по заробітній платі найманим працівникам, не допускати зменшення чисельності працюючих та запровадити режим повної зайнятості робітників, створювати нові робочі місця.

В районі виконано План спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення в 2017 році.                                                        

В січні 2017 року на семенарі-навчанні 53 посадових осіб сільських та селищної ради, територіальної громади проведена інформаційно-роз’яснювальна робота по питаннях трудового законодавства, гарантії для працівників під час виконання держаних або громадських обов’язків, відповідальність за порушення трудового законодавства та нелегальної зайнятості працівників.

29 березня здійснена організаційна робота по проведеннюінформаційно-консультаційного семінара з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства. впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Житомирській області.

5 липня проведено семінар з питань легалізації заробітної плати з 10 роботодавцями району, які недотримуються норм чинного законодавства з оплати праці.

Проведена консультативно- роз’яснювальна робота по трудовому, пенсійному законодавству, по питаннях легалізації трудових відносин з 139 керівниками суб′єктів господарювання, надано індивідуальних консультацій 75 особам. На сайті райдержадміністрації розміщено 17 інформацій по питаннях трудового законодавства.

Постійно здійснюється контроль, в межах наданих повноважень, за запровадженням підприємствами усіх форм власності, установами та організаціями мінімальних державних гарантій з оплати праці, а також наданням працівникам пільг та компенсацій, передбачених законодавством. Проводиться моніторинг показників заробітної плати та своєчасності її виплати працівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, а також фізичних осіб-підприємців та аналізується інформація щодо створення нових робочих місць.

З метою забезпечення реалізації державних гарантій у сфері трудових відносин, відповідно до статей 6, 16,24,28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання протоколу засідання Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати від 10 січня 2017 року, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 01.02.2017 р. № 29 «Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці підвищення рівня заробітної плати:

1. Сектору економічного розвитку і торгівлі (Волянська А.О.), відділу агропромислового розвитку (Вислоцька К.В.) активізувати роботу з питань підвищення заробітної плати, створення нових робочих місць з рівнем заробітної плати не нижче середньої по відповідній галузі в державі.

2. Управлінню праці та соціального захисту райдержадміністрації   (Логвінчук В.В.):

1) Затвердити План спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2018 рік (додається).  

2) Забезпечити ефективну діяльність робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення із залученням контролюючих та правоохоронних органів, громадських організацій.

3) Взяти під контроль питання забезпечення підвищення заробітної плати, звернувши особливу увагу на недопущення зрівняння зарплат некваліфікованих і висококваліфікованих працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий день, своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.

4) Аналізувати показники рівня та темпів зростання заробітної плати по суб’єктах господарювання, які звітують до статистичних органів, виконання колективно-договірних зобов’язань роботодавців у сфері оплати праці та зайнятості.

5) Здійснювати постійний контроль за погашенням заборгованості із виплати заробітної плати.

6) Здійснювати роз’яснювальну роботу з питань дотримання законодавства про працю, висвітлювати у засобах масової інформації досвід роботи кращих роботодавців.      

7) Про хід виконання розпорядження поінформувати райдержадміністрацію до 01.01.2019 року.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                              Е.Є.Томашевський

План спільних дій 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"