Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

  27.11.2017                                                                            №  358

 

Про підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту  осіб керівного складу та інших фахівців структурних підрозділів Бердичівської райдержадміністрації, посадових осіб органів місцевого самоврядування,   керівників підприємств, установ, організацій у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області в 2018 році

 

Відповідно до ст. ст. 6, 13, 16, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року  № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 29 травня 2014 року № 523 «Про затвердження Типового положення про територіальні курси, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності», зареєстрованого в міністерстві юстиції України 13 червня 2014 року за №624/25401, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.12.2017 року № 505 « Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік»  та з метою підвищення рівня знань у сфері цивільного захисту і безпеки життєдіяльності:

1. Затвердити план комплектування слухачами Бердичівського району навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області з функціонального навчання в сфері цивільного захисту на 2018 рік (додається).

2. Начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, посадовим особам органів місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій, виконкомам сільських та селищної рад, забезпечити додержання та виконання плану комплектування Центру слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Л.В.Димидюк.

 

Голова адміністрації                                                  Е.Є.Томашевський

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"