Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

                         

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної   державної   адміністрації

 

 

27.11.2017                                                                      №   309

 

 

Про хід виконання Програми

економічного і соціального розвитку району

 за 9 місяців 2017 року

 

 

Підсумовуючи виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року, станом на сьогоднішній день слід відмітити, що більшість галузей реального сектору економіки та соціальної сфери характеризуються позитивною динамікою.

У галузі тваринництва спостерігається зростання поголів’я корів, свиней та птиці, збільшено у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року виробництво молока - на 48,1% та яєць – на 21,4%.

У галузі промисловості за звітний період відбулося зростання обсягів реалізації промислової продукції на 45%.

Зовнішньоторговельний оборот підприємств району в протягом 9 місяців 2017 року характеризувався позитивним сальдом. Сума експортних операцій у порівнянні з показником  аналогічного періоду 2017 року зросла  на 42,3%.

Збільшено обсяг введеного в експлуатацію житла на 46,4%.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.10.2017 року склав 2,3%. Протягом 9 місяців 2017 року у всіх сферах господарської діяльності створено 282 нових робочих місця. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Виходячи із підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району за 9 місяців 2017 року,  керуючись статтями 6, 13, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 23.11.2017 № 33:

  1. 1.Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Вислоцька К.В.) проводити організаційну роботу щодо своєчасного  проведення комплексу осінніх польових робіт, зокрема збору кукурудзи, сої  та  посіву озимих культур.

 

  1. 2.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.) забезпечити виплату матеріальної допомоги для ліквідації наслідків негоди, яка сталася 21.09.2017 року, постраждалим мешканцям району.

 

  1. 3.Сектору економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Волянська А.О.) активізувати інформаційну роботу серед суб’єктів малого та середнього підприємництва району стосовно можливості отриманняз обласного бюджету часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

 

  1. 4.Відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (Соловей Я. А.) з метою ефективного та швидкого проведення розчистки доріг від снігових заметів організувати роботу щодо залучення на договірних засадах техніки сільськогосподарських підприємств району до проведення вищезазначених робіт.

 

  1. 5.Відділу освіти районної державної адміністрації (Деліу О.В.), відділ культури та туризму районної державної адміністрації (Кобилінський Л.П.), головному лікарю Бердичівської центральної районної лікарні Мирончуку А.П., головному лікарю Комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради Ровковій Н.М. забезпечити до кінця 2017 року освоєння в повному обсязі коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

 

  1. 6.Службі у справах дітей районної державної адміністрації                     (Хоренко О.І.) своєчасно виявляти та ставити на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснювати контроль за станом утримання та виховання дітей, забезпечення їх соціального захисту.
  2. 7.Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, зазначеним у п.п. 1-6, проінформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 20 січня 2018 року.

 

  1. 8.Сектору економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Волянська А.О.) узагальнену інформацію надати  райдержадміністрації  до 25 січня 2018 року.

 

  1. 9.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Л.В. Димидюк.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Е.Є. Томашевський

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"