Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови   районної   державної   адміністрації

09.10.2017                                                                            №   264

Про здійснення шефства над військовою

частиною В 3231 (А 3091)

Збройних Сил України

         Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» (зі змінами, внесеними Указами Президента України від 03.08.2016 № 324/2016, від 08.08. 2017 №213/2017, розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 30.08.2017 № 343 «Про здійснення шефства над військовими частинами Збройних Сил України, рішення  чотирнадцятої сесії VII скликання від 10.03.2017 року № 244 «Про програму матеріально-технічного забезпечення підшефної військової частини В 3231 (А 3091) на 2017 рік  та з метою організації системної роботи з надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України:

         1. Головному спеціалісту з мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації Осаволюку В.С. спільно з військовою частиною  В 3231 (А 3091):

         1) Вжити заходів щодо залучення до здійснення шефства підприємств, організацій, установ, трудових колективів, які мають реальну можливість надавати допомогу військовим частинам.

         2) Розробити спільні плани шефської роботи, в яких передбачити заходи щодо:

         надання допомоги в підтримці боєздатності та боєготовності військової частини;
         сприяння у зміцненні матеріально-технічної бази об’єктів військової частини, вирішенні питань, пов’язаних із задоволенням соціальних потреб військовослужбовців;
         участі в організації та проведенні культурно-просвітницьких заходів у підрозділах військової частини, військово-патріотичного виховання молоді, підготовки до виконання військового обов’язку щодо захисту держави, відродження бойових та військових традицій, піднесення престижу та створення позитивного іміджу військової служби; 
         сприяння у розв'язанні житлових, комунально-побутових та інших соціальних проблем особового складу підшефної військової частини.

         2. Головному спеціалісту з мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації Осаволюку В.С.:

         1) Щороку до 5 жовтня надавати сектору   мобілізаційної   роботи апарату Житомирської облдержадміністрації пропозиції щодо актуалізації переліку військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, над якими здійснюється шефство, для узагальнення та інформування Міністерства оборони України.

         2) Щокварталу здійснювати аналіз стану виконання роботи з надання шефської допомоги військовій частині В 3231 (А 3091)   та за його результатами підбивати підсумки. Інформацію з відображенням видів та обсягів такої допомоги надавати  сектору   мобілізаційної   роботи апарату облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом за формою, що додається.

         2. Відділам райдержадміністрації: освіти; у справах сім’ї, молоді та спорту; культури і туризму забезпечити координацію роботи з підрозділами підшефної військової частини В 3231 (А 3091) щодо:
організації виступів творчих колективів, працівників культури та мистецтва;
надання практичної допомоги з питань розвитку фізичної підготовки і спорту, придбання спортивного устаткування та інвентарю; 
проведення спільних із учнями ЗОШ, інших учбових закладів заходів із відзначення державних, військово-професійних свят;
відзначення кращих військовослужбовців частини за високі результати у військовій службі та високий професіоналізм;
сприяння у влаштуванні дітей військовослужбовців у дошкільні навчальні заклади; сприяння у підготовці допризовної молоді до виконання військового обов’язку для захисту інтересів української держави.

         3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та рекомендувати міському центру зайнятості забезпечити надання соціальної підтримки малозабезпеченим сім’ям військовослужбовців, сприяти у працевлаштуванні членів сімей військовослужбовців підшефних військової частини.

         4. Центральній районній лікарні, КУ «Центру первинної медико – санітарної допомоги»  забезпечити, у разі необхідності, надання допомоги в організації лікування військовослужбовців військової частини, сприяти у забезпеченні частини медикаментами.

            5. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам сільських та селищної рад забезпечити висвітлення в   ЗМІ інформації про хід виконання заходів щодо надання шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Національної гвардії України.

            6. Головному спеціалісту з питань режимно – секретної  та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Осаволюку В.С. координувати роботу з питань здійснення шефства над військовою частиною В 3231 (А 3091) та щокварталу, до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом узагальнювати дані щодо обсягів наданої допомоги та про проведену роботу проінформувати райдержадміністрацію.

            7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                                                 Е.Є. Томашевський

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"