Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної   державної   адміністрації

 

 

29.08.2017                                                                      №   215

 

 

Про хід виконання Програми

економічного і соціального розвитку району

 

 

Підсумовуючи виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2017 року, станом на сьогоднішній день слід відмітити, що більшість галузей реального сектору економіки та соціальної сфери характеризуються позитивною динамікою.

У галузі тваринництва спостерігається зростання поголів’я корів, свиней та птиці, збільшено у порівнянні з І півріччям 2016 року виробництво молока - на 36,3% та яєць – на 11,2%.

У галузі промисловості за звітний період відбулося зростання обсягів реалізації промислової продукції на 53,3%.

Зовнішньоторговельний оборот підприємств району  у І півріччі 2017 року характеризувався позитивним сальдом. Сума експортних операцій зросла у 4,2 рази у порівнянні з показником  аналогічного періоду 2016 року

Збільшено обсяг введено в експлуатацію житла на 91,8%

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.07.2017 року склав 2,6%. У І півріччі 2017 року у всіх сферах господарської діяльності створено 149 нових робочих місць. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Виходячи із підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району за І півріччя 2017 року,  керуючись статтями 6, 13, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 29.08.2017 № 25:

 

 

 1. 1.Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Вислоцька К.В.):
 2. 1)Продовжити проведення роз’яснювально-інформаційної роботи серед населення району щодо можливості отримання часткового  відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння.
 3. 2)Активізувати інформаційну роботу серед сільськогосподарських підприємств району стосовно можливості отриманняз державного бюджету часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.
 4. 3)Здійснювати моніторинг стану розрахунків  сільськогосподарських підприємств з населенням по орендній платі за  земельні частки (паї).

 

 1. 2.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.) активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 

 1. 3.Сектору економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Волянська А.О.) тримати на постійному контролі питання реалізації програми відшкодування частини тіла кредиту за кредитами, отриманими населенням Бердичівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017 році.

 

 1. 4.Відділу освіти районної державної адміністрації (Деліу О.В.) вжити заходів щодо проведення закупівель через систему електронних закупівель PROZORRO відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 07.06.2016 року № 168/44 «Про застосування системи електронних закупівель».

 

 1. 5.Відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (Соловей Я. А.) тримати на постійному контролі питання проведення капітальних та поточних ремонтів доріг комунальної власності.

 

 1. 6.Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Хоренко О.І.)  з метою забезпечення формування соціальної думки щодо необхідності реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї активізувати інформаційну кампанію «Візьми дитину у родину».

 

 1. 7.Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, зазначеним у п.п. 1-6, проінформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 20 жовтня 2017 року.

 

 1. 8.Сектору економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Волянська А.О.) узагальнену інформацію надати  райдержадміністрації  до 25 жовтня 2017 року.

 

 1. 9.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Л.В. Димидюк.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Е.Є. Томашевський

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"